Chill & Yoga

Hendek, Dikmen Köyü - Sakarya

10 - 12 Ocak 2020

KAMP HAKKINDA

Seneye kendimizi dinleyerek ve yoğun pratikle bedenimizi ve zihnimizi açarak güzel bir başlangıç yapmak için ‘biz bize’ köye gidiyoruz.

KAMP YERİ

İstanbul’a sedece 2,5 saat uzaklıkta ancak kendinizi çok uzaklarda hissedeceğiniz, Sakarya Hendek’in Aksu Mahallesinde arkadaşım Duygu’nun Köy Evi’nde kalacağız.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Kamp ücretine dahil olanlar; Huzurlu ve tertemiz doğanın içerisinde 2 gece konaklama, yerel ürünlerle hazırlanmış halis köy kahvaltısı, vejeteryan öğlen ve akşam yemeği, günlük yoga dersleri, nefes ve meditasyon çalışmaları ve doğa keşif yürüyüşleri. Ulaşım ücrete dahil değildir. Yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir. Yanınıza defter, kalem, rahat kıyafetler, yağmurluk, kalın bir mont ve yürüyüş ayakkabısı, sizi sıcacık tutacak renkli ve kalın çoraplar ve  evde giyeceğiniz yumuşak bir çift terlik koymayı unutmayın. Katılım kontenjanı 8 kişidir.

KAYIT VE KATILIM

Ücret: 800TL. Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için dnzorbay@gmail.com mail adresinden veya 0530 645 82 92 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Abone Olun
Yenil duyurular ve güncellemeleri alabilmek için e-posta adresinizi gönderin

 

©2019 Deniz Orbay

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon