Five Elements Yoga Kampı

 Bolu

01 - 03 Mart 2019

KAMP HAKKINDA

Doğa içerisinde geçireceğimiz zamanda, yoga pratiklerinde, meditasyonlarda, doğa yürüyüşlerinde doğayı ve bizi oluşturan 5 elementi uygularken, sadece

doğayla daha iyi bağlantı kurmak, elementlerin derinliğini anlamak ve hissetmek ile kalmayacak, aynı zamanda her bir elementin kendi içinizdeki anlamlı özelliklerini de kullanma yeteneğine sahip olacaksınız.

KAMP YERİ

Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi, içinden küçük bir derenin geçtiği, yörenin her mevsimde kendine özgü bir peyzaj sunduğu zengin bitki örtüsünü barındıran bahçesiyle, alternatif ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir yaşam alanı

ÖNEMLİ BİLGİLER

Kamp ücretine dahil olanlar; Orman içerisindeki ahşap evlerde 2 gece konaklama, günde 3 öğün vejeteryan yemek servisi, günlük yoga seanslarımız, gündoğumu meditasyonları ve nefes çalışmaları, orman keşif yürüyüşleri, akşamları açık havada ateş seremonisi. Kamp alanına ulaşım ücrete dahil değildir. Ulaşımı ya kendi araçlarımıza sağlayacağız, aracınız yok ise lokasyonu uygun bir araç ile ulaşımınızı organize edeceğiz. yanınızda kedi matınızı getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca bavulunuza havlu, su matarası, defter, kalem, rahat kıyafetler, yürüyüşe katılacaklar için trekking ayakkabısı ve yağmurluk koymayı unutmayın. Katılım kontenjanı 20 kişidir.

KAYIT VE KATILIM

Erken ödeme indirimi 15 Şubat’a kadar 900TL, 15 Şubat sonrası 1.200TL’dir. Ön kayıt için formu doldurmanız yeterlidir, kayıt işleminiz ödeme yapıldıktan sonra gerçekleşecektir.

Abone Olun
Yenil duyurular ve güncellemeleri alabilmek için e-posta adresinizi gönderin

 

©2019 Deniz Orbay

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon