Garden Sale

En son güncellendiği tarih: 29 Eki 2019

Garden Sale, bu yıl 29 – 30 Eylül tarihlerinde birbirinden farklı tasarımcı ürünleri ve renkli içerikleri ile 7. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarım ve şenlik severlerle buluştu.

Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcının yer aldığı Garden Sale, birbirinden renkli konserler, sokak müzisyenleri performansları, swing jazz session’ları ve çeşitli atölyeler gerçekleşti.


Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale’deki renkli içeriklerden biri de bu sene yogaydı.

Son senelerde yoganın yaygınlaşması sonucu çoğu festival ve etkinlikte yoga ve benzer çalışmalara yer veriliyor. Ben de insanın ruhunu özgürleştiren festivalleri pek bir sevdiğimden ve yoganın bu alana çok yakıştığını düşündüğümden yoganın yer aldığı festivallerde bulunmaya ve kilimim üzerinde özgürce yoga yapmaya, aralarda dans edip festivalin keyfini çıkarmaya çalışıyorum.

Zamanında yogaya merakımın başlamasına sebep Mind & Body Festivalleri’ni düzenleyen, Garden Sale’in kurucusu arkadaşım Övünç’ün daveti üzerine festivalde ilk kez gerçekleşen yoga etkinliğinde yer aldım.

Kıyafet değiştirmeden, mata ihtiyaç duymadan, festival havasından çıkmadan ana sahnenin önünde 20dk’lık Urban Yoga pratiği yaptık.

Namaste!

Deniz Orbay.

#festival #urbanyoga #yoga #gardensale #getoffyourmat #yogi #matindisinacik

3 görüntüleme
Abone Olun
Yenil duyurular ve güncellemeleri alabilmek için e-posta adresinizi gönderin

 

©2019 Deniz Orbay

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon