Sail & Yoga Break 

Göcek

19 - 23 Ekim 2019

KAMP HAKKINDA

Karada ve denizde Göcek koylarını keşif, yelkenli tekne kullanımı ve denizde yaşama dair keyifli anlar, arındırıcı, canlandırıcı ve doyurucu bir yoga tecrübesi, bedenini ve ruhunu doyurabileceğin muhteşem yemekler, yeni insanlarla tanışma ve bağlantı kurma fırsatı... Keşif, hareket, sakinlik, dinginlik, doyum, tazelik, canlılık, hepsi bu yolculukta bir araya geliyor. Kendini keşfetmen için yelkenleri açıyoruz. 

KAMP YERİ

Konaklamalarımız teknelerde olup her gün seyir ile yeni bir koy keşfedeceğiz. Yoga çalışmalarını gittiğimiz koylarda karada gerçekleştireceğiz. Ziyaret edeceğimiz koylar; Manastır Koyu, Küçük Sarsala Koyu ve Turunç Pınarı. Hava koşullarına göre program dahilinde ziyaret edilecek koylarda değişiklik yapılabilmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Kamp ücretine dahil olanlar; Günlük yoga dersleri (günde 2 kez, gündüz 1 saat 15 dakika, öğleden sonra 1 saat), Gün doğumu meditasyonu, ilk gün seyir öncesi 1,5 saat teorik kara eğitimi, günde 2 saat yelken eğitimi, 4 gece 5 gün teknede konaklama, teknede sağlıklı öğlen yemeği ve atıştırmalıklar, koylardaki seçkin restoranlarda kahvaltı ve akşam yemekleri, teknede su, kahve ve çay servisi, can yeleği, çarşaf, yastık, pika ve battaniye. Fethiye’ye ulaşımınızı ve araba ile gelmiyorsanız Yes Marina’ya transferinizi kendiniz organize etmelisiniz. Yanınızda kendi yoga matınızı getirmeniz gerekmektedir. Alkollü içeceklerlerinizi dilerseniz satın alarak tekneye getirebilirsiniz. Dilerseniz ayrıca yelken sporunu içeren seyahat sigortası yaptırabilirsiniz, isteğe bağlıdır ve mecburi değildir. 

KAYIT VE KATILIM

Kamp ücretleri:

  • Çift kişilik konaklama 4.000TL (kişi başı ücret)

  • Çift kişilik kamarada tek kişi konaklama 6.500TL 

Rezervasyon yapmak veya detaylı bilgi almak için yasemin@thesailingexperience.net mail adresinden veya 0555 983 01 77 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

Abone Olun
Yenil duyurular ve güncellemeleri alabilmek için e-posta adresinizi gönderin

 

©2019 Deniz Orbay

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon